Akty Wiary

Akty Wiary

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza
Autorzy: Klaudia Toruń
Prowadzacy: Klaudia Toruń
e-mail: killroutine@wp.pl
Forma: jeepform
Konwencja: obyczajowy
Czas trwania: 2-4 h
Liczba uczestników: 24
(W tym 24 )
Zapisy: w trakcie festiwalu

Spotkaliście się gdzieś przypadkiem, ale od razu zaiskrzyło. Poznaliście się lepiej i żadne z was nie miało wątpliwości, że to ta/ten jedyny. Byliście idealną prą, świetnie się razem bawiliście, rozumieliście, szanowaliście. Umieliście rozwiązać każdą trudność… z wyjątkiem tej jednej. Pojawiła się niedawno czy była między wami od początku… nie ma znaczenia. Zaczęło się całkiem niewinnie i nie przywiązywaliście do tego większej wagi, ale to rosło między wami. Żadne z was nie chciało tego przyznać, jednak czuliście to obydwoje. Żartobliwe uwagi na ten temat powoli zmieniały się w pretensje i wyrzuty, ale wciąż woleliście udawać, że wszystko jest w porządku. Przecież każdemu zdarzają się sprzeczki. Zawsze jakoś udawało się wam pogodzić. Ale dziś… dziś nie możesz już dłużej ukrywać tego, że coś między wami jest nie tak. Udawać, ze nic się nie dzieje i TO wcale nie wpływa to na waszą relację. Dziś kropla przepełniła czarę…

Opis

Akty Wiary to gra o relacjach partnerskich. To gra, o granicach zaufania. O tym, w jak wiele można uwierzyć, jeśli nie chce się dostrzec prawdy. Jak wiele można poświęcić, byleby tylko widzieć to, co chce się widzieć. Jak daleko jest się gotowym posunąć, żeby utrzymać status quo.
Jest to freeform podzielony na akty. W każdej ze scen odgrywany jest moment konfliktu, spowodowanego niezadowoleniem z jakiegoś aspektu relacji jednej ze stron związku. Każdy z aktów trwa około 10-15 minut. Gra przewidziana jest na 2-24 graczy.
Akty odgrywane są parami, które są ze sobą w relacji romantycznej. Poziom jej sformalizowania, stażu czy konfiguracji płciowej jest dowolny.

Autorzy

Posted in .