Cyrk, 1920-1950

Cyrk, 1920-1950

Larp Full touch (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest dotyk w każdej formie, w tym przemoc bezpośrednia i zachowania o charakterze seksualnym. Larp porusza tematykę religijną W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp z odgrywanymi scenami seksu (przy użyciu mechaniki wskazanej przez prowadzącego) Na larpie wymagane są stroje
Autorzy: Zofia Skowrońska, Maciej Starzycki
Prowadzacy: Zofia Skowrońska, Maciej Starzycki
e-mail: zula.skowronska@gmail.com
Forma: chamber
Konwencja: freakshow, cyrk, historyzowany,
Czas trwania: warsztaty 60 minut, gra 4-5 h
Liczba uczestników: 12
(W tym 6 , 6 , )
Zapisy: przed festiwalem

USA, I połowa XX wieku, Wielki Kryzys szaleje, radiowi kaznodzieje porywają tłumy, a porywiste wichury zrywają resztki zdatnej do rodzenia gleby w środkowych Stanach. Przez ten pył suną barwne, cyrkowe wozy — miejsce, które zdarza Ci się nazywać domem.

Opis

Opowieść o godności ludzkiej, inności w obliczu przemian społecznych i poczuciu wspólnoty. Historyczna gra kostiumowa, skupiona na relacjach pomiędzy postaciami. Poważna, narratywistyczna, prowokacyjna. Gracze wcielają się w postaci cyrkowców; freakshow, w którym brzydota oraz wstręt mieszają się z fascynacją i erotyką. Aktowa struktura prezentuje kolejne lata z życia zespołu, a powodzenie lub upadek cyrku zależy wyłącznie od decyzji graczy. Larpa poprzedzają warsztaty.

Zapisy: https://goo.gl/forms/8qNznv04iiRe1aGv1

Termin zapisów – do poniedziałku 4 czerwca 2018, do godziny 23:59.

Wymagania

Gra 16+. Od naszych graczy NIE oczekujemy prawdziwych umiejętności cyrkowych ani występów, chcielibyśmy natomiast, by przygotowali kostiumy (nie muszą być historycznie poprawne, a z charakteryzacją możemy pomóc). Karty postaci roześlemy do graczy przed larpem na podstawie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych.

Autorzy

Posted in .