Minus jeden

Minus jeden

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp ze scenami przemocy Wulgarny język
Autorzy: Melania Pełczyńska-Socha
Prowadzacy: Melania Pełczyńska-Socha
e-mail: melania.pelczysnka@gmail.com
Forma: larp
Konwencja: thriller, kryminał
Czas trwania: 4 h
Liczba uczestników: 6
(W tym 3 , 3 , )
Zapisy: w trakcie festiwalu

Uczestniczycie w kilkudniowej wyprawie górskiej, zorganizowanej przez Studencki Klub Turystyki działający przy Politechnice w Swierdłowsku. Od stacji kolejowej, w głąb Uralu, zostaliście dowiezieni saniami, dalej idziecie pieszo.Waszym celem jest góra Otorten (1200m n.p.m.). Szczyt nie jest wysoki, ale mróz, silny wiatr i zamieć sprawiają,że warunki są trudne, a najbliższa ludzka osada znajduje się w promieniu 30 km.
Przemierzyliście ponad połowę wysokości, gdy zaczęło się ściemniać. Zgodnie z wcześniejszym planem rozpoczęliście rozkładać obozowisko. Kiedy wszystko było gotowe uświadomiliście sobie,że nie ma z wami waszego kolegi Michaiła “Miszy” Fedczenko, który przewodził wyprawie. Co mogło się z nim stać? Doświadczony w górskich wędrówkach Misza nie wypuściłby się bezmyślnie na samotną przechadzkę.
Kolejne minuty tylko mnożą pytania. Zapadł zmrok, więc niebezpiecznie jest udać się na poszukiwania zaginionego. Z oddali dochodzą niepokojące dźwięki. Wiatr? Lawina? Śnieżni ludzie? Macie całą noc by dowiedzieć się co stało się z Miszą. Gdy nastanie dzień będziecie musieli zdecydować, czy nadal chcecie kontynuować wyprawę.

Opis

„Minus jeden” to larp w konwencji thrillera,w którym gracze muszą rozwikłać zagadkę zniknięcia jednego z uczestników górskiej wyprawy. Akcja toczy się pod koniec lat 50. XX wieku w ZSRR.

Wymagania

Brak konieczności przygotowania stroju. Bardzo podstawowe informacje na temat realiów,w których toczy się akcja gry, zostaną przekazane podczas warsztatów.

Autorzy

Posted in .