Networking DH Edition

Networking DH Edition

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No touch (dotyczy wszystkich graczy) – nie są dopuszczalne żadne formy interakcji fizycznej Wulgarny język
Prowadzacy: Łukasz "Grasiu" Grabowski
e-mail: lukasz.grabowski@dreamhaven.pl
Forma: warsztaty
Czas trwania: 1 h
Zapisy: w trakcie festiwalu

Opis

Uczestnicy networkingu proponują temat dotykający jakiegoś problemu – może on dotyczyć społeczności, logistyki, programu, dowolnej rzeczy istotnej dla Dreamhaven. Następnie dzielą się na grupy, w zależności od tematu na jaki chcą znaleźć rozwiązanie. Dyskusja trwa dwadzieścia minut i w trakcie można przechodzić między grupami, by dołączyć do innej rozmowy. Po dwudziestu minutach przerywamy i powtarzamy powyższą procedurę jeszcze dwa razy.

Warsztaty prowadzone w tej formie sprawdziły się wielokrotnie na różnorakich game jamach, ale także na zeszło- i tegorocznej Koli, gdzie były prowadzone przez Grzegorza „Ryna” Woźniczko. Uczestnicy mieli okazję wymienić pomysły i wpaść na ciekawe rozwiązania, rozmawiając na podane tematy nawet po zakończeniu warsztatów. Szybka, angażująca forma, którą przede wszystkim można skalować i wykorzystywać przy dowolnych imprezach tematycznych.

Wymagania

Kreatywność, otwartość na nowe pomysły, chęć nauki/dzielenia się wiedzą.

Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą porozmawiać o przyszłości Dreamhaven i innych imprez larpowych.

Autorzy

Posted in .