O dwóch takich…

O dwóch takich…

Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Larp z odgrywanymi scenami seksu (przy użyciu mechaniki wskazanej przez prowadzącego) Na larpie wymagane są stroje
Autorzy: Natalia Rożek, Grzegorz Woźniczko
Prowadzacy: Natalia Rożek, Grzegorz Woźniczko
e-mail: natalia.rozek996@gmail.com
Forma: larp
Konwencja: komedia obyczajowa
Czas trwania: 4 h
Liczba uczestników: 10
(W tym 6 , 4 , )
Zapisy: w trakcie festiwalu

„O dwóch takich, co weszli do stawu, a wyszli z jeziora”

Jest rok 1917, cały świat pogrążony jest w ogniu wojny. Cały? Nie! W jednej z wiosek w Walijskiej Krainie Jezior drzewa wciąż są zielone, ptaki śpiewają a William Pijak co sobotę leży pod pobliskim pubem. Nasi bohaterowie wiodą spokojne życie z dala od frontu. Na horyzoncie pojawiają się jednak niespodziewani goście, których obecność może wpłynąć na wszystkich mieszkańców wioski, nawet tych, którzy mają dopiero powrócić do swojej małej ojczyzny.

Opis

Larpowa komedia obyczajowa, której akcja dzieje się w małej walijskiej wiosce. Gracze wcielą się w role mieszkańców oraz gości, aby wspólnie zawalczyć o to, co najważniejsze dla lokalnej społeczności.
Nie zabraknie amorów, łowienia ryb no i oczywiście… dmuchanego basenu! 😉
Larp jest adaptacją filmu „O Angliku, który wszedł na wzgórze, a zszedł z góry” i zajął 1. miejsce w konkursie „Larpowe Laury” (2017r.)

Wymagania

Prosimy o przygotowanie kostiumów nawiązujących do czasów I wojny światowej (u panów wystarczą ciemne spodnie i koszula, u pań dłuższa spódnica i koszula :))
Zapisy odbędą się na miejscu, w trakcie festiwalu.

Autorzy

Posted in .