Ostatnia kropla

Ostatnia kropla

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp porusza tematykę uzależnień W larpie pojawiają się straszne lub obrzydliwe elementy Larp ze scenami przemocy Wulgarny język
Autorzy: Marta Malinowska
Prowadzacy: Marta Malinowska
e-mail: marta.smoque@gmail.com
Forma: larp
Konwencja: Świat mroku
Czas trwania: 2 h
Liczba uczestników: 8
(W tym 8 )
Zapisy: w trakcie festiwalu

Rzecz dzieje się w Łodzi, w lipcu 1990 roku. Rzeczywistość wokół zmienia się w szalonym tempie. Społeczeństwo zachłystuje się nowymi okazjami i szuka jakiegokolwiek oparcia, bo stare legło w gruzach. Ludzie są pełni nadziei i niepewni jutra.
Do dziś to wszystko nieszczególnie was dotyczyło. Bycie częścią trzody sadystycznego wampira to żadna przyjemność, ale przynajmniej uodparnia na zawirowania historii.
Problemy zaczynają się, gdy wampir ginie, zamordowany przez kogoś z rzeczonej trzody.

Opis

“Ostatnia kropla” to tragedia detektywistyczna. Tragedia – bo gra opiera się na tragicznych wyborach, których muszą dokonać postaci. Detektywistyczna – bo fabuła opiera się na morderstwie i szukaniu dowodów. Postaci są zbudowane na wewnętrznych konfliktach, które będą musiały rozstrzygnąć.
Gra jest zaprojektowana do grania na intensywnych, negatywnych emocjach.

Wymagania

Mile widziane stroje w stylistyce wczesnych lat 90. na ziemiach polskich.

Ważne

Na larpie pojawia się tematyka (nie sceny) tortur. Postaci są mocno zniszczone przez życie, w zasadzie każda z nich jest po traumie.

Autorzy

Posted in .