Poker Face

Poker Face

Larp Full touch (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest dotyk w każdej formie, w tym przemoc bezpośrednia i zachowania o charakterze seksualnym. Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Larp No touch (dotyczy wszystkich graczy) – nie są dopuszczalne żadne formy interakcji fizycznej W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp ze scenami przemocy Larp z odgrywanymi scenami seksu (przy użyciu mechaniki wskazanej przez prowadzącego)
Autorzy: Marcin 'Słowik' Słowikowski
Prowadzacy: Marcin 'Słowik' Słowikowski
e-mail: slowik27@o2.pl
Forma: chamber
Konwencja: do wyboru przez graczy
Czas trwania: 3 h
Liczba uczestników: 7
(W tym 7 )
Zapisy: w trakcie festiwalu

Zbliża się koniec szkoły/studiów/projektu. Paczka znajomych stoi u progu rozpadu. To ostatnie z regularnych spotkań w tym gronie przy jedzeniu/filmie/alkoholu/kartach, zanim każdy pójdzie w swoją stronę. Nostalgiczna atmosfera sprzyja rozmowom, które od dawna wiszą w powietrzu i na które prawdopodobnie nie będzie już okazji.

Opis

Poker Face to gra o uczuciach, tych uświadomionych i tych, których nie potrafimy nazwać, tych, którym chcemy dać wyraz i które próbujemy zdusić. Temat trudny zwłaszcza, kiedy uczucia mogą zostać nieodwzajemnione, a ich wyznanie – przykleić niewygodną łatkę. Larp dla 4-7 graczy.

Gracze wspólnie ustalają: setting (dowolny heteronormatywny), konwencję (obyczajowy/komedia romantyczna/dramat), poziom dotyku (full touch/no pain/no touch – seks i przemoc rozwiązuje mechanika), dopuszczalność crossplayu.

Wymagania

brak

Ważne

Gra z powstającej antologii PRISM. W grze pojawia się tematyka romantyczna (zarówno hetero- jak i homo-).

Autorzy

Posted in .