Projekt Perfekcja

Projekt Perfekcja

Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza
Autorzy: Dorota Kalina Trojanowska
Prowadzacy: Dorota Kalina Trojanowska
Forma: jeepform
Konwencja: współczesność
Czas trwania: 3 h
Liczba uczestników: 4
(W tym 1 , 3 , )
Zapisy: w trakcie festiwalu

Pobudka o czwartej. Dziesięć pompek, dziesięć przysiadów. Spacer z psem. Modna sukienka. Nowa fryzura. Idealny makijaż. Shake ze spiruliną. Selfie na Insta. Uśmiech na twarzy. Do pracy piechotą. Lunch dla zespołu. Pracownica Miesiąca. Z pracy piechotą. Cross-fit. Joga. Masaż. Wpis na FB. Kawa z przyjaciółką. Telefon do babci. Zaplanowane zakupy. Zdrowy obiad. Dom na wysoki połysk. Romantyczna randka. Doskonały seks. Dziesięć pompek, dziesięć przysiadów. Spacer z psem. Peeling. Maseczka. Prysznic. Świeża pościel. Pobudka o czwartej. Perfekcja. Szczęście.

Opis

Jeepform inspirowany norweskim programem „Prosjekt Perfekt”, którego prowadząca przez kilka miesięcy wiodła idealne życie z magazynów. Na grze poznamy losy bohaterki, która również postanawia przeciętność zmienić na perfekcję. Co się dzieje, gdy zamiast słuchać siebie, słuchamy innych? Jakie oczekiwania musi spełnić współczesna kobieta? Czym jest niedoskonałość? Jak dążenie do ideału wpływa na relacje z innymi? A przede wszystkim: czy perfekcja daje szczęście? Scenariusz oprócz podstawowych ról zakłada udział widowni w rolach epizodycznych.

Wymagania

otwarta głowa 🙂

Autorzy

Posted in .