Rising Sun

Rising Sun

Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp porusza tematykę uzależnień Larp ze scenami przemocy Wulgarny język W larpie pojawia się hazard Na larpie wymagane są stroje
Autorzy: Dominik Dembiński
Prowadzacy: Dominik Dembiński
e-mail: drake.aleister@gmail.com
Forma: chamber
Konwencja: Magiczny Western (Deadlands)
Czas trwania: 8 h
Liczba uczestników: 10
(W tym 5 , 3 , 2 )
Zapisy: w trakcie festiwalu

W roku 1876 podczas sławnego turnieju pokerowego na pokładzie parostatku Rising Sun zginął syn Barona von Samstag, najbogatszego człowieka Nowego Orleanu wraz z małżonką.

W roku 1877 na tym samym parostatku zbiera się grupa pozornie niezwiązanych ze sobą osób, które niezwykle zainteresowane są wydarzeniami sprzed roku…

Opis

Chamberlarp w konwencji magicznego westernu w 3 aktach. Każdy gracz wciela się na przemian w postać ze śledztwa w roku 1877 oraz uczestnika turnieju pokerowego w 1876.

Larp jest zainspirowany twórczością Q. Tarantino oraz larpem „New Dynasty” z 2009 roku.

Wymagania

Prosimy o przygotowanie sobie (raczej eleganckich) strojów z epoki dzikiego zachodu. Specyficzne dla postaci rekwizyty zostaną udostępnione przez organizatora.

Ważne

Larp jest długi. Prosimy o zjedzenie czegoś przed grą.

Podczas larpa używane są pistolety czarnoprochowe z nabojami kapiszonowymi. Uczestnicy zostaną przeszkoleni w bezpiecznej obsłudze sprzętu, ale uczulamy na podwyższone zagrożenie dla słuchu.

Autorzy

Posted in .