Voyager 3

Voyager 3

Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza
Autorzy: Przemysław Głomb
Prowadzacy: Przemysław Głomb
e-mail: przemyslaw.glomb@gmail.com
Forma: chamber
Konwencja: SF
Czas trwania: 4 h
Liczba uczestników: 8
(W tym 8 )
Zapisy: w trakcie festiwalu

Voyager-3. Pierwszy statek załogowy, wysłany do innego układu gwiezdnego. Jeżeli uda mu się osiągnąć cel, kilkuset najodważniejszych wybrańców utworzy pierwszą pozasłoneczną kolonię i tym samy otworzy nowy rozdział historii ludzkości. Większość kolonistów spędza przelot pogrążona we śnie w hibernatorach; dzięki pełnej automatyzacji statkiem opiekuje się tylko nieliczna załoga. Jej rola sprowadza się w zasadzie do podejmowania kluczowych dla misji decyzji. Ale to od nich zależy sukces lub porażka całego przedsięwzięcia. I to ile osób zginie w trakcie lotu.
Czas nowego pokolenia pionierów kosmicznych się rozpoczął. Miejsce na pomniki koło Jurija Gagarina i Neila Armstronga czeka.

Opis

Gracze wcielają się w role załogi przemierzającego przestrzeń kosmiczną statku. Przed nimi końcowa faza lotu, najważniejsza i decydująca o sukcesie misji. Gracze mają określone specjalizacje, jako zespół muszą poradzić sobie z wyzwaniami jak i konsekwencjami własnych wyborów. Los ich oraz kilkuset ludzi w hibernatorach zależy od tego jakie decyzje podejmą. Jest to larp o byciu odkrywcami, prowadzącymi ekspedycję w nieznane – tym razem, w kosmosie.

Design Document:
https://drive.google.com/file/d/1oYnVeKuBaglhfvjCv9MkEBg3g9AU2Fgs/view

Event FB: https://www.facebook.com/events/193705724592017/

Autorzy

Posted in .