Hardkon 2009

Hardkon 2009

Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza
Autorzy: Karolina Żerańska
e-mail: karolina_zeranska@wp.pl
Forma: integracja
Konwencja: Integracyjna gra terenowa
Czas trwania: maksymalnie 3h ( w tym krótkie wprowadzenie - około 20 minut, część rytualna - około 30 minut, część zadań w terenie - 1h do 1,5h, rytuał zakończenia - około 20 minut, 20 minut zapasu na wszelki wypadek, lub dla graczy na zmycie rytualnych malunków h
Liczba uczestników: 150
(W tym 150 )

Konwent Hardkon 2009 nigdy się nie odbył. Przynajmniej tak wszyscy do niedawna uważali. Teraz nie jest to już takie pewne. Są pewne przesłanki, ślady, które mogą obalić to przekonanie. Co się stało w 2009 roku? Czy ten konwent jednak się odbył? Dlaczego go nie pamiętamy? Tylko działając razem możemy rozwiązać tą zagadkę!

Opis

Hardkon 2009 jest grą integracyjną, w trakcie której uczestnicy będą mogli nie tylko poznać się lepiej nawzajem, ale też dowiedzieć się więcej o samej Alasce i konwencie, który się tu odbywa.
To zabawa dla wszystkich uczestników DreamHaven.

Wymagania

Do tej zabawy wystarczy mieć wygodne ubranie i buty, gdyż w trakcie gry uczestnicy będą poznawać teren Przystanku Alaska.

Ważne

W trakcie gry uczestnicy zostaną pomalowani na twarzach farbkami do ciała. Jeśli dla kogoś może to stanowić problem (np. alergia), proszę o kontakt przed grą. Znajdziemy jakieś inne rozwiązanie.

Posted in .