Ostatnie Wakacje

Ostatnie Wakacje

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Larp porusza tematykę religijną W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp ze scenami przemocy Wulgarny język W larpie pojawia się hazard
Autorzy: Grzegorz Woźniczko
e-mail: ryn@liveform.pl
Forma: chamber
Konwencja: Coming of age
Czas trwania: ~20 h
Liczba uczestników: 4
(W tym 4 )

Słońce prześwituje między drzewami, lekki wiatr buja gałęzie, a śpiew ptaków przygłuszany jest muzyką z magnetofonu.

To w takich okolicznościach widzisz swoich przyjaciół ostatni raz przed ogólniakiem.

Rozjedziecie się do różnych miast, może ktoś dostanie się do prestiżowej szkoły i czeka go kariera, może niektórzy wyjadą niedaleko i będą wpadać na weekendy, ktoś pewnie zostanie w miasteczku do końca życia, weźmie ślub z miłością z podstawówki, której jeszcze nie zdążył wyznać uczuć, bo przecież całe życie przed nim. Kto wie?

Jedno jest pewne – chcecie spędzić ze sobą te ostatnie chwile, bo znacie się od podstawówki i nie wyobrażacie sobie życia bez siebie. Dobrze wiecie, że nawet bez fajerwerków i szalonych przygód, te ostatnie chwile znaczą wiele. Stoicie u progu dorosłości i nadchodzi moment, w którym trzeba dojrzeć i porzucić dotychczasowe podejście do życia.

Boisz się. Który dzieciak by się nie bał? Czy świat straci barwy? Czy beztroska odejdzie w niepamięć i nie uda Ci się zrobić tylu rzeczy, które odkładałeś na potem? Czy jeszcze kiedyś ich zobaczysz?

Teraz liczy się tylko to, że są tu dla Ciebie, a Ty jesteś dla nich.

Opis

“Ostatnie wakacje” to larp z gatunku “coming of age”, który pozwoli graczom opowiedzieć historię grupy przyjaciół wyruszających na wspólną przygodę. Gatunek “coming of age” związany jest z początkowymi etapami formowania tożsamości młodego człowieka. Jedno z ostatnich wakacyjnych popołudni wypełni atmosfera śmiechu i beztroski, wymieszana z refleksją na temat postawienia pierwszego kroku u progu dojrzałego myślenia.
Czy kręci Cię wizja nostalgicznej podróży w głąb siebie?
Czy lubisz grać dla innych?
Czy po prostu chcesz odpocząć?
Jeśli tak – pakuj boombox, gumy turbo i puszkę piwa, którą kupił Ci starszy brat* – wyruszasz na ostatnie wspólne wakacje z przyjaciółmi gdzie liczycie się tylko wy!

Ważne

Larp zakłada spędzenie nocy poza Przystankiem Alaska i terenem festiwalu w warunkach polowych.

Zapraszamy również na stronę: http://ostatniewakacje.wordpress.com/

Posted in .