Sokrates: Warszawka Edition

Sokrates: Warszawka Edition

Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Larp porusza tematykę religijną W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Wulgarny język
Autorzy: Dorota Kalina Trojanowska
Prowadzacy: Dorota Kalina Trojanowska, Maciej Maciejski
Forma: jeepform
Konwencja: realizm / komedia
Czas trwania: 3 h
Liczba uczestników: 5
(W tym 5 )

Wiemy już, co może wydarzyć się w polskim akademiku, gdy wiecznie skacowany student europeistyki musi zaopiekować się grupką Erasmusów z całego świata. (Rzeczy straszne i śmieszne, oto co.) Ale jak z ogarnięciem projektów, targetów i deadlinów poradzi sobie warszawski team leader Siemowit, który znad sojowego pumpkin spice latte musi nadzorować miłośnika pyrek i ćmiczków Franka, Kacpra, który wciąż wzdycha do rodzimego węgla, i Andżelę, która właśnie się sprowadziła z Hajnówki i dla której wszystko jest „beztołku”?

Opis

„Sokrates” to politycznie niepoprawna jeepformowa komedia, opierająca się na bezczelnych stereotypach i wykorzystująca konstrukcję mechanizmów szoku kulturowego. Po kilkunastu rozegranych edycjach gry tym razem proponujemy jej zupełnie nową odsłonę. Tym razem uczestnicy stworzą postacie bohaterów z różnych regionów Polski, którzy trafiają do jednego teamu w stołecznej korporacji. Gra z aktywnym uczestnictwem publiczności, która może wcielać sie w role epizodyczne.

Wymagania

Wymagane poczucie humoru, dystans do świata i umiejętność śmiania się nie tylko z innych, ale przede wszystkim z samych siebie.

Ważne

Minimalna liczba uczestników to 3 + publiczność

Posted in .