Warsztaty „Praca z głosem”

Warsztaty „Praca z głosem”

Autorzy: Łucja Mańk
e-mail: lucja.mank@gmail.com
Forma: warsztaty
Czas trwania: 2,5 h
Liczba uczestników: 15
(W tym 15 )

Opis

Głos to istotny instrument, który służy nam do rozmowy, pracy, śpiewu, ale jest również niezbędny na larpach. To głosem domagamy się posłuchu i wyznajemy miłość, porywamy za sobą tłumy lub błagamy o litość. Głos wyraża nasz nastrój, emocje i osobowość, ale uczucia nie muszą rządzić tym, jak mówimy. Magią głosu można się nauczyć rozporządzać.
Czy umiesz dbać o swój głos? Czy wiesz, co zrobić, aby brzmiał bardziej melodyjnie i miękko? Albo twardo i zdecydowanie? Czy wiesz, jakie bariery tkwią w Twoim głosie? Co sprawia, że czasem się jąkasz, a innym razem możesz perorować przez kilka godzin? Dzięki ćwiczeniom możemy się nauczyć mówić w sposób, który spowoduje, że inni będą chcieli nas słuchać.
Zapraszam na warsztaty głosowe: poznamy proste ćwiczenia na rozruszanie głosu, modulowanie barwy, odnajdziemy swoje bariery i spróbujemy je pokonać.

Wymagania

Uczestnicy warsztatów proszeni są o zaopatrzenie w luźny, wygodny strój oraz kocyk lub coś, na czym można się położyć na podłodze. Trzeba mieć zdrowe gardło i krtań – osoby przeziębione lub z bolącym gardłem nie będą mogły wykonywać ćwiczeń warsztatowych. Zapisy wcześniej, przed DH, mailowo: lucja.mank@gmail.com

Ważne

link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/386061641778724/

Posted in .