Festiwal Inspiracji Larpowych

Wchodząc na nową stronę Dreamhaven mogliście zauważyć kilka zmian. Jest nowa ekipa organizatorów, ale to nie jest duże zaskoczenie. Została ona przedstawiona już na zakończeniu poprzedniego konwentu. Jednak ta zmiana pociągnęła za sobą kolejne. Niektóre większe, inne drobne. Jedną z nich jest nowy podtytuł imprezy.

Dreamhaven stało się Festiwalem Inspiracji Larpowych. Może to wyglądać na kwestię wyłącznie kosmetyczną, ale dla nas ma istotne znaczenie. DeHę postrzegamy jako imprezę przyjazną wszystkim twórcom i chcemy to podkreślić. Co więcej, chcemy, żeby słowo “innowacyjne” nie onieśmielało i nie odstraszało. Gry, które będą puszczane w trakcie konwentu mogą być oczywiście nowatorskie, ale nie jest to wymóg. Najważniejsze, żeby były to larpy i inne punkty programu, z których tak uczestnicy jak i prowadzący wyjdą zadowoleni i zainspirowani.

Może to banalne, ale przede wszystkim chcemy, żeby wszyscy przyjeżdżający na Dreamhaven dobrze się bawili. My również mamy plan dobrze spędzić te 10 dni.

 

Posted in Organizacyjne.