Zapisy – pigułka przypominająca

Przypominamy, że zapisy na DH 2017 ruszają 1 marca o północy! W związku z tym warto wspomnieć o kilku rzeczach o których warto pamiętać przy wypełnianiu ankiety.

Alaska oferuje opcje spania w domkach (4 osoby w pokoju, 56 miejsc) lub na polu namiotowym (100 miejsc). Ilość miejsc w domkach jest ograniczona, decyduje kolejność zapisów. Osoby, które nie zdążą z zarezerwowaniem miejsca zostaną wpisane na listę rezerwową. Jeżeli chcecie być przydzieleni do domków z konkretnymi osobami, koniecznie napiszcie to w wyznaczonym miejscu w ankiecie – najlepiej wpisywać grupy 4-ro i 8-mio osobowe. Daty i kwoty sprawdzicie pod tym adresem.

Po wypełnieniu ankiety czekamy tydzień na przelew pod wskazanym numerem konta lub potwierdzenie nadania przelewu na adres festiwal@dreamhaven.pl. Jeżeli do tego czasu go nie otrzymamy- wasze miejsce zostanie zwolnione dla następnej osoby w kolejce. Pamiętajcie też, aby w tytule przelewu uwzględnić dopisek „+D8” oraz doliczyć 20 zł do kwoty jeżeli bierzecie udział w tej grze.

Pytania? Piszcie na festiwal@dreamhaven.pl lub na fanpage na FB.

Posted in Organizacyjne.