Pisarze Nowej Komuny – czyli kto jeszcze pisze tę grę?

Część składu trzymającego pieczę nad kartami postaci i dzierżącego wątki już poznaliście – ich twarze wiszą od dawna na naszej stronie. Przedstawiamy nowe twarze w zespole – powitajcie ich ciepło 😉

Anna „Gudrun” Śliwa – gra w larpy od 15 lat ale tworzy je od niedawna. Uwielbia klimaty plemienne, wojenne, postapokaliptyczne, czuje się nieswojo w dworskich.

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz „Caheer” Madejczyk – Od wielu lat interesuje się fantastyką, od kilku lat larpami. Gracz oraz autor i współtwórca kilku gier, obecnie próbuje swoich sił w pracy przy dużym projekcie. Miłośnik gór, gotowania, klasycznych komputerowych RPG-ów i gier planszowych. Na co dzień Software Developer.

 

 

 

 

 

 

Monika Maja BorysiewiczSzalona kapeluszniczka, plastyk-projektant, zawodowo związana z teatrem. Od lat wspiera plastycznie (scenografia, rekwizyty, charakteryzacja) i literacko-organizacyjnie różne inicjatywy larpowe (GG Hardkonu, Dreamhaven, gry Argosu, Dziobak Larp Studios, Orkon, Falkon, Kapitularz) i okołolarpowe (plenery, filmy, gry miejskie). A teraz coś zupełnie innej beczki: uważa, że jeśli chce się mieć głowę w chmurach, trzeba mocno stąpać po ziemi, dlatego niezwykle ceni BHP.

Posted in Organizacyjne.