Wielki boom programowy cz. 4, chyba ostatnia ;)

Ilość punktów programu Dreamhaven urosła do 55! Prezentujemy siedem ostatnich z nich, które jeszcze nie były prezentowane w newsach. Miłego czytania 🙂 .

 

Kto Ty 2 autorstwa Argosu – Kamila Bartczaka, Anniki Olejarz, Michała Grabowskiego, Małgorzaty Balickiej, Marty Dąbrowskiej, Patryka Faberskiego

To larp o tworzeniu plemiennej wspólnoty, jej kultury, relacji, wartości. Uczestników gry czeka m.in. samodzielne zdobywanie jedzenia, budowanie schronienia i dalekie wyprawy canoe po jeziorze.

 

Ściąć go! Katarzyny “Asurit” Kary

Komediowo-gamistyczny larp, w którym gracze wcielają się w losowe karty i postacie z Dworu Królowej Kier. Słowa klucze na tę grę to: dworskie przepychanki, zmyślona etykieta i herbatka.

 

Pokój Życzeń Darii „Akashy” Mynarskiej

Chamber w świecie Harrego Potter, odbywający się w tytułowym Pokoju Życzeń. Nie wiesz gdzie ten pokój się znajduje? No cóż, to już Twój problem.

 

Warsztaty Wspólnogrania Dominika Dembińskiego, Agaty Godun, Michała Grabowskiego, Kamila Bartczaka, Anniki Olejarz oraz Małgorzaty Balickiej

To warsztaty z improwizowanej gry na instrumentach, śpiewu i tańca. Przydadzą się wszystkim uczestnikom larpów: Psychopompos, Geas: Fires at Midnight oraz Kto Ty? i pewnie wielu innych gier.

 

Alien prowadzony przez Marka „Marco” Małagockiego

To inspirowana filmami z serii Alien oraz Predator gra terenowa, w której uczestnicy wcielą się w marines albo obcych.

 

Impreza Country Darii „Akashy” Mynarskiej

’Till the Cows Come Home We Party in Country Style! Impreza w tym samym settingu, co gra Deadlands Dominka Dembińskiego, odbywająca się zaraz po nim. Otwarta oczywiście dla wszystkich uczestników DH, nie tylko dla grających wspomnianego larpa.

 

Warsztaty taneczne prowadzone przez Leszka „RaVinha” Phana, Natalię „Nathaniele” Misiukiewicz

Wszystkich chętnych Nat nauczy tańców szkockich, irlandzkich i może jeszcze innych (jak starczy sił i pomysłowości), a Leszek mało profesjonalnie, ale z entuzjazmem zrobi warsztaty bachaty.

Posted in Organizacyjne, Program.