Wielki boom programowy cz. 2

Kolejnych siedem tytułów, które jeszcze nie były prezentowane w newsach. Miłego czytania 🙂 .

 

Sign prowadzony przez Martę Malinowską

Sign porusza problematykę komunikacji i zrozumienia. To gra, w której gracze wcielają się w głuchonieme dzieci, które rozpoczynają naukę w eksperymentalnym ośrodku.

 

Terapia Anny Jakubowskiej

To gra o samotności, próbie radzenia sobie z problemami, o budowaniu relacji z innymi ludźmi. Larp zaczyna się ostatniej nocy ośmiomiesięcznego programu terapeutycznego. Jakie były jego efekty? Okaże się na Terapii.

 

Voyager 3 Przemysława Głomba

To larp o członkach ekspedycji odkrywających kosmos. Uczestnicy wcielą się w role załogi i swoimi działaniami zadecydują o powodzeniu lub porażce misji.

 

Bal na Trzeciej Ziemi Weroniki „Shilay” Walczyk

To kolejna odsłona larpa rozgrywającego się w alternatywnej wersji naszego świata. W trakcie gry uczestnicy będą musieli obejść się bez wzroku, eksplorując inne sposoby komunikacji z otoczeniem.

 

Inni Pawła Jasińskiego

To gra inspirowana m.in. „Jądrem ciemności”, mitologią Lovecrafta. Porusza niepokojące tematy, w których dominują zetknięcie z nieznanym, pasje i lęki, przemiany zachodzące w człowieku.

 

Panowie proszą panie Marcina ‚Słowika’ Słowikowskiego

To warsztaty, które nauczą uczestników odgrywania tańca. Umiejętności taneczne nie są potrzebne. Co więcej, w trakcie tych warsztatów nikt się tańczyć nie nauczy.

 

Warsztaty Kuglarskie prowadzone przez Marka „Marco” Małagockiego

To warsztaty z żonglerki i kręcenia poi. Adresowane są zarówno do zupełnie początkujących, jak i bardziej doświadczonych żonglerów, którzy chcieliby podzielić się swoimi umiejętnościami.

Posted in Organizacyjne, Program.