átomos

átomos

Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Larp porusza tematykę religijną Larp z odgrywanymi scenami seksu (przy użyciu mechaniki wskazanej przez prowadzącego)
Autorzy: Kamil Bartczak, Marzena Tomkiewicz
Prowadzacy: Kamil Bartczak, Marzena Tomkiewicz
e-mail: bartczak.kamil@gmail.com
Forma: freeform
Konwencja: Realizm ma­giczny
Czas trwania: 4 h
Liczba uczestników: 4
(W tym 4 )

Istnieje historia opowiadana przez ludzi siedzących przy ognisku i patrzących w gwiazdy. Snuta po ciężkim dniu, po nastawieniu sideł, oddaniu kwartalnego raportu i położeniu dzieci do snu. W gronie zaprzyjaźnionych osób, najedzonych i raczących się dobrym napojem. Historia o tym jak zaczął się czas, kiedy był ten moment, kiedy nie było nic. O świetle które wybuchło z ciemności, o pyle gwiazd z którego powstali ludzie. O przeznaczeniu i przypadku. O tym, czy coś będzie zawsze.

Opis

Atomos to larp o wspólnym tworzeniu historii i odpowiadaniu na duże pytania. Jego celem jest zabranie graczy do magicznego miejsca w którym spotykają się bajki, rozum i wiara. Grupa bohaterów usiądzie przy ognisku które płonie od kiedy tylko istniał ktoś zdolny je rozpalić i opowie jedyną historię, która istnieje.

Nie ważne czy patrząc w gwiazdy widzisz odległą w czasie pozostałość Wielkiego Wybuchu, boskie dzieło czy klejnoty rozrzucone przez rozłączonych kochanków – masz racje. I, być może, uda Ci się to podczas tej gry naprawdę poczuć.

Ach, to larp eksperymentalny, jak najbardziej może nie wyjść. Ale najgorsze, czym ryzykujesz, to wieczór przy ognisku z winem i ciekawymi ludźmi.

Ważne

Larp odbywa się przy ognisku w pogodną noc. Przyda się ogarnięcie wina i jakiegoś ogniskowego jedzonka i kocy

Posted in .