Burdel za miedzą

Burdel za miedzą

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Larp porusza tematykę religijną W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp z odgrywanymi scenami seksu (przy użyciu mechaniki wskazanej przez prowadzącego) Wulgarny język
Prowadzacy: Karol Szafrański
e-mail: mordacz@tlen.pl
Forma: jeepform
Konwencja: współczesna, obyczajowo-komediowy
Czas trwania: 3 h
Liczba uczestników: 7
(W tym 4 , 3 , )

Głuchów był zawsze spokojną wsią. Bogobojni ludzie żyli każdego dnia, spali każdej nocy, a tylko niekiedy bociany przynosiły nowych mieszkańców.
Świat jednak miał niecne plany co do Głuchowa.
Mimo lokalnych protestów i modlitw w kościele o klęskę budowy, powstała na obrzeżach wsi autostrada. Potem pojawił się sklep (to akurat się mieszkańcom spodobało), motel, a teraz klub nocny. Klub? Dobre sobie! Mieszkańcy dobrze wiedzą co się tam naprawdę dzieje.
Mroczne podejrzenia społeczności potwierdziła rzeźba Marii Magdaleny, płacząc krwawymi łzami…

Opis

Dołącz do moherowych „matek Kościoła”, obsługi klubu lub stałych klientów, by przeżyć z nimi kilka chwil.
Czy uda wam się odkryć dlaczego rzeźba Marii Magdaleny płacze krwawymi łzami? I czy uda się powstrzymać tłum przed spopieleniem klubu? A może będziecie stać w pierwszym rzędzie, uzbrojeni w pochodnie?

„Burdel za miedzą” to jeepform o ludziach. Społeczność wsi, „dziewczynki”, stali bywalcy – wszyscy oni mają swoją moralność i drogę, która z tego czy innego powodu zaprowadziła ich właśnie do Klubu. Niekoniecznie ich wewnętrzne przekonania są zgodne z tym, co muszą prezentować na zewnątrz, nie zawsze mogą sobie pozwolić na szczerość. I może to właśnie w Klubie odkryją swoją ścieżkę, albo zdecydują się kroczyć cudzą?

Jako że jest to jeepform, koncentrujemy się na stworzeniu ciekawej opowieści. A Wy będziecie mogli zdecydować: czy chcecie podejść do tego ze śmiechem, czy na poważnie.

Wymagania

Zapisy na miejscu na Alasce.

Ważne

Piktogramy podane orientacyjne: bardzo dużo zależy od Waszych decyzji w grze – szczegóły omówimy na warsztatach przed grą. Jeśli tematyka seksu, religii, dyskryminacji – a zwłaszcza prześmiewanie ich, jest dla Ciebie nieprzyjemne, obawiam się że to może nie być gra dla Ciebie.
Jeśli za to lubisz improwizować i masz trochę dystansu do Siebie i wszechświata, zapraszam 🙂

Posted in .