Don’t Speak

Don’t Speak

Larp Full touch (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest dotyk w każdej formie, w tym przemoc bezpośrednia i zachowania o charakterze seksualnym. Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Wulgarny język
Autorzy: Marcin Szypura, Anna "Merrik" Kwapiszewska, Kacper Idczak, Izabela Dankowska
Prowadzacy: Anna "Merrik" Kwapiszewska, Kacper Idczak
e-mail: a.kwapiszewska@gmail.com
Forma: chamber
Konwencja: komedia, świat realny
Czas trwania: 3 h
Liczba uczestników: 15
(W tym 15 )

Dzielni wikingowie ruszają na podbój świata. Docieraja do wybrzeży dzisiejszej Ameryki i postanawiaja uznać ten ląd za swój. Jest jeden problem – ziemia którą odkryli już do kogoś należy…

Rdzenni mieszkańcy osłabieni zimą nie są zbyt pozytywnie nastawieni do przybyszów – a przynajmniej nie wszyscy. Część z nich w nowoprzybyłych widzi nadzieję na przetrwanie, dla innych są wyłącznie zagrożeniem.

Wymęczeni długą morską podróżą Wikingowie nie mają łatwego zadania – przewaga liczebna rdzennych mieszkańców jest na tyle spora, że nie mogą ryzykowac konfliktu zbrojnego.
Jak jednak porozumieć się, jeśli słowa to tylko puste dźwięki bez znaczenia?

Stań się mężnym skandynawskim wojownikiem/wojowniczką i rusz na podbój Nowego Świata lub wciel się w dzielnego Indianina/dzielną Indiankę i staw czoła Obcym przybywającym zza Wielkiej Wody. Czy uda się Wam wszystkim znaleźć sposób na pokojową koegzystencję?

Opis

Komediowy larp o problemach w porozumiewaniu się.

Wymagania

Larp jest przewidziany na 15 osób, w tym 5 wikingów i 10 Indian. Stroje nie są wymagane, ale jeśli je macie – zdecydowanie je zabierzcie.

Prosimy o zapisy na maila – będzie nam zdecydowanie łatwiej.

Ważne

W czasie warsztatów będziemy wykorzystywać farby do malowania twarzy. Jeśli ktoś z Was jest uczulony – prosimy o informację na mail.

Posted in .