La Camorra

La Camorra

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Wulgarny język W larpie pojawia się hazard
Prowadzacy: Daria "Akasha" Mynarska
e-mail: secretvault@me.com
Forma: chamber
Konwencja: Realizm Magiczny
Czas trwania: 2 h
Liczba uczestników: 18
(W tym 3 , 3 , 12 )

Włoska mafia znana jest niemal tak samo, jak pizza i spaghetti. Jej struktury w słonecznych rejonach Europy są jak małe państwo w państwie. Ludność nie widzi, lub nie chce widzieć jej obecności, a mimo tego wszyscy wiedzą, że tym rejonem trzęsie mafia!
Na Sycylii rządy sprawuje cosa nostra, Kalabria jest mafijnym regionem ndranghetei. La Camorra zawiązała się w Królestwie Neapolu. Pośród prostoty dnia pojawia się jednak książka, ale nie jest to byle jaka publikacja, opisuje wszystko to co powinno zostać ukryte, całą historie mafijnych machlojek. Aby rozwiązać nieciekawą sytuację, w małej knajpce niedaleko neapolitańskiego Piazza Garibaldi spotyka się grupa starych znajomych, co wyniknie ze spotkania pośród zapachów wina i pizzy, się okaże.
Jedno jest faktem, NIKT nie zadziera z Camorrą!

Opis

Larp skierowany jest  do graczy lubujących się w mocnym klimaceniu, grze psychologicznej oraz pragnących zagłębić się w realną historię. System opiera się na tradycyjnej grze w Mafię.

Wymagania

Dobrze widziana jakakolwiek znajomość świata mafijnego i mile widziane stroje w klimacie/ stylu smart casual.

Posted in .