Międzyczas

Międzyczas

Larp Full touch (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest dotyk w każdej formie, w tym przemoc bezpośrednia i zachowania o charakterze seksualnym. Larp porusza tematykę religijną W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Na larpie wymagane są stroje
Autorzy: Szarańcza
Prowadzacy: Szarańcza
e-mail: nautilus.larps@gmail.com
Forma: chamber
Konwencja: Mistyczna kraina, goście z różnych okresów historycznych.
Czas trwania: 4-5 h
Liczba uczestników: 13
(W tym 6 , 3 , 4 )

Międzyczas to miejsce do którego wszyscy dążyliśmy. Każdy miał swój powód, i każdy poszukiwał tego Rozdroża między Opowieściami Świata. Każde z nas pragnęło przybyć tu, odszukać Strażnika i dowiedzieć się kim jest. Mówią, że znajdziemy go między Opowieściami… Do czego nas to zaprowadzi?

Opis

W Larpie znajdziecie postaci z różnych epok cywilizacji Ziemi. Każdy z graczy będzie w trakcie gry miał jednak pięć różnych ról. Jedną – swoją, oraz cztery narzucane w trakcie larpa. Gra jest jak noc. Postać żyje swoim życiem, następnie „zasypia” na czas Opowieści, w której staje się inną osobą. Potem „budzi się” i znów jest sobą, pamiętając jednocześnie o tym co się działo we śnie.

Takich snów będą cztery, a każdy przyniesie inną sytuację i rolę, opowiedziane przez Bóstwa Międzyczasu.

Przed grą są przewidziane warsztaty.

Wymagania

Cztery męskie role Bóstw Międzyczasu są do zarezerwowania mailowo, przed konwentem. Jest to ważne, ponieważ Bóstwa mają do przygotowania kreatywną opowieść, i chcemy je odciążyć ze stresu:)

Ważne

Nie odpowiadam za treści poruszane w trakcie larpa.

Posted in .