Stumilowy Fight

Stumilowy Fight

Autorzy: Vino
Prowadzacy: Stowarzyszenie Twórców Gier "Funreal"
Forma: terenówka
Konwencja: bajka
Czas trwania: 2-3 h
Liczba uczestników: 18
(W tym 18 )

Puchatek biegł ile sił w łapkach. Do chatki wypełnionej po sufit baryłkami miodu był już tuż tuż. Nagle z chaszczy wyskoczył tygrysek. „Tamten” Tygrysek. Pomimo tego, że był misiem o bardzo małym rozumku, zdał sobie sprawę – widząc pędzącą pomarańczowo-czarną sylwetkę – że koniec jest bliski. Nagle przed wydatnym brzuchem misia stanęło Maleństwo. „Właściwe” Maleństwo. „Tygrysku! Pobawmy się!” – zawołało, po czym obie postacie bryknęły w las.
„Uff” – niewiele myśląc pomyślał miś i ruszył pędem dalej. Na drodze minęły się dwa króliki – „właściwy” i „niewłaściwy”. Ten drugi został chwilę potem bezlitośnie bryknięty przez „właściwego” tygryska. „Dobrze, że wrogi tygrys bawi się z naszym maleństwem” – zakrzyknął Królik, któremu pęd powietrza odginał do tyłu uszy. Niestety… Natknął się na wrogiego kłapouchego, który odebrał mu chęć do życia… Puchatek uznał jednak za priorytet Mjut, a nie królika i nie pośpieszył z pomocą.

Za plecami toczyła się istna batalia. Wroga sowa załatwiła maleństwo, odbryknięty królik skasował Gofera, a wroga Kangurzyca prawie dorwała Prosiaczka – na szczęście w ostatniej chwili z odsieczą przybył Kłapouchy przekonując troskliwą mamuśkę, że życie nie ma sensu. Puchatek był o krok od spiżarni, gdy drogę zastąpił mu Tygrysek i Kłapouchy. Oboje od „tamtych”. Ruszyli do przodu, gdy za plecami misia dało się słyszeć „P-p-p-p-p-p-p-uchatku!!!”. Prosiaczek nadbiegł niczym błyskawica, złapali się za ręce i jak najlepsi przyjaciele stali się nie do powstrzymania. Prawdziwa przyjaźń jest bowiem niezniszczalna…

Opis

Stumilowy Fajt to gra, która zniszczy ci wspomnienia z dzieciństwa! Zasmakuj Prawdziwej wojny w Stumilowym Lesie!

Jak doszło do tak straszliwej sytuacji? Wielki Kreator Wszechrzeczy, porządkując plan alternatywnych rzeczywistości nacisnął „crtl + v” kilka razy za dużo. Przez takie niedopatrzenie na fizycznej płaszczyźnie Stumilowego Lasu doszło do spotkania zdublowanych postaci „Kubusia Puchatka”. A przecież Stumilowy las jest za mały dla zwielokrotnionej liczny jego mieszkańców. Do tego godzi to w niepowtarzalność, którą do tej pory się szczycili. Rozpoczyna się brutalna walka na wyniszczenie przeciwnika.

Mechanicznie gra opiera się na powiązaniach między postaciami. Dostępnych jest 9 klas postaci – Puchatek, Królik, Tygrysek, Kłapouchy, Kangurzyca, Maleństwo, Prosiaczek, Sowa oraz Gofer. Każda postać posiada zestaw unikalnych umiejętności, które są opisane na karcie postaci. Drużyna składa się z 9 osób. W grze chodzi o zrabowanie przeciwnikowi jak największej liczyb Mjutów i Marhefek.

Posted in .