The Magic Circle

The Magic Circle

Larp tylko dla osób pełnoletnich! Larp No pain (dotyczy wszystkich graczy) – dopuszczalny jest wyłącznie dotyk, który nie powoduje dyskomfortu u innego gracza Larp porusza tematykę religijną Larp z odgrywanymi scenami seksu (przy użyciu mechaniki wskazanej przez prowadzącego)
Prowadzacy: Dominik "Dracan" Dembinksi
e-mail: dracan@liveform.pl
Forma: chamber
Konwencja: Urban Tribes, współczesny realizm magiczny
Czas trwania: 4+1 h
Liczba uczestników: 7
(W tym 7 )

Prawdziwa sztuka jest magią. Prawdziwa magia jest sztuką. Każda sztuka teatralna przejmuje kontrolę nad aktorami przez kilka ulotnych chwil, dając im alibi, by postępować w pełni naturalnie i porzucić mury, budowane w okół nich podczas codziennego życia.

Opis

Chamberlarp dla 5-7 graczy opowiadający o grupie aktorów-pasjonatów, odkrywających magiczną moc teatru rytualnego.

Larp jest transparentny i wszyscy gracze poznają wszystkie materiały na jego temat przed grą. Brak tu intryg i mrocznych tajemnic.

Cały scenariusz przeczytać można pod adresem http://larpbase.pl/wp-content/uploads/2016/05/the_magic_circle_web.pdf

Wymagania

Larp wymaga zapoznania się z fragmentami wybranej sztuki teatralnej (prawdopodobnie sen nocy letniej, chociaż propozycje graczy będą uwzględnione). W tym celu proszę chętnych do uczestnictwa w warsztatach odbywających się kilka dni przed larpem, by odebrać scenariusze i przygotować się do gry.

Ważne

Premiera larpu!

Gra zainspirowana atmosferą literatury N. Gaimana oraz Magiem:Wstąpienie. Larp należy do serii gier Urban Tribes.

Larp w bardzo dużym stopniu tworzony jest przez samych uczestników i może w związku z tym zawierać wszelkie możliwe triggery i treści wymagające wcześniejszego ostrzeżenia graczy.

Posted in .