Wszystko dla N.

Wszystko dla N.

Larp porusza tematykę religijną W larpie pojawia się tematyka dyskryminacji bądź wykorzystania Larp porusza tematykę uzależnień Larp z odgrywanymi scenami seksu (przy użyciu mechaniki wskazanej przez prowadzącego) Na larpie wymagane są stroje
Autorzy: Aleksander Tukaj & Mikołaj Wicher
Prowadzacy: Maciek "Nataku" Maciejski
e-mail: ninataku@gmail.com
Forma: chamber
Konwencja: Realizm
Czas trwania: 4 h
Liczba uczestników: 6
(W tym 3 , 2 , 1 )

Nie chcę żyć w ciemności. Chcę żyć w świetle. Nie pragnę krzywdy Braci. Pragnę dobra wspólnoty. Wyrzekam się kajdan. Wybieram wolność od świata. Nie będę zatruwał Braci kłamstwem. Będę leczył ich prawdą. Jeżeli Ja będzie przeszkodą dla Mojego rozwoju, porzucę Siebie. Nie jestem tu z posłuszeństwa i służalczości. Nie jestem tu bo się zagubiłem. Nie jestem tu bo pożera Mnie ciekawość. Nie jestem tu by zdradzić. Jestem tu, ponieważ doprowadziła mnie w to miejsce moja wola i pragnienie prawdy. Dlatego przyrzekam szczerość Sobie, Braciom i Siostrom.

Opis

GRA O WIERZE I ZAUFANIU

Larp narratywistyczno-symulacyjny, nastawiony na współpracę, przeżywanie emocji i wspólne tworzenie historii.

Dzieje się we współczesnej Ameryce i obrazuje małą wspólnotę religijną skupioną wokół postaci charyzmatycznego lidera.

Bazujący na emocjach i tworzeniu opowieści larp o zmaganiu się z własną wiarą i wzajemnym zaufaniem. Będziecie podczas niego mogli wcielić się w role członków sekty, skupionej wokół postaci charyzmatycznego lidera. Inspiracją dla gry był film „Sound of my voice”. Grę poprzedzają warsztaty podczas, których poznacie mechanikę, wczujecie się w klimat i będziecie mogli dopasować do siebie przygotowane postacie. A co najważniejsze, udowodnicie, kto z Was zasługuje na spotkanie z N.

Wymagania

Larp wymaga niegamistycznego podejścia oraz chęci przeżycia dobrej historii. Sugerujemy przybycie w jednolicie białych strojach codziennych.

Zapisy odbędą się na miejscu, na Alasce.

Ważne

Gra może budzić kontrowersje i wiązać się z trudnymi emocjami. Sfery w jakich mogą być one trudne to: seks, uczucia religijne, przemoc fizyczna i psychiczna.

Posted in .