I tura zgłoszeń [ZAKOŃCZONA] – W trakcie dwóch tygodni gracze mieli możliwość zgłoszenia swojego pomysłu na postać, którą chcieliby zagrać. Postacie zostaną przygotowane po konsultacji z twórcami gry i dopasowaniu do założeń scenariusza. 

Zgłaszając swoje uczestnictwo w Grze Głównej macie do wyboru cztery grupy, w których możecie rozpocząć swoją przygodę na Zachodzie.

Mieszkańcy Laketown

Przyjezdni

Plemię indiańskie

Świat Nocy

II tura zgłoszeń (05.04.2015) –  W ramach drugiej tury zgłoszeń do gry głównej „Zachód: Przebudzenie Opowieści” prezentujemy Wam postacie, spośród których możecie dokonać rezerwacji! Klikając w poniższe linki przejdziecie do listy ról dostępnych w ramach poszczególnych grup postaci:

Mieszkańcy Laketown (lista otwarta)

Plemię Indian (lista otwarta)

Przyjezdni (lista otwarta)

Świat Nocy (lista otwarta)

Aby zgłosić postać należy wysłać wiadomość na adres e-mail: gg@dreamhaven.pl/2015

W tytule wiadomości należy wpisać: Zachód – II tura zgłoszeń

W treści wiadomości należy podać:

  1. Imię i nazwisko + pseudonim, jeśli takowym się posługujesz.
  2. Imię postaci, jaką chcesz zarezerwować.
  3. W załączniku wiadomości należy przesłać potwierdzenie uiszczenia opłaty za konwent (jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś).

O rezerwacji postaci decyduje kolejność kompletnych i poprawnie wypełnionych zgłoszeń.

Uwaga! Podobnie jak było wcześniej, warunkiem rezerwacji roli w Grze Głównej jest uiszczenie opłaty za festiwal – chcielibyśmy zminimalizować ryzyko, że w ostatniej chwili ktoś się wycofa, zostawiając za sobą fabularną dziurę, która zepsuje zabawę innym graczom. Z tego względu prace nad postaciami I tury zgłoszeń rozpoczną się dopiero w momencie, kiedy zespół GG otrzyma potwierdzenie o zaksięgowaniu wpłaty – prosimy o cierpliwość.

Polubcie naszą stronę na FB by niczego nie przegapić!