Kim jestem, kim będę

Zgodnie z zapowiedziami, dziś, minutę przed północą, otworzymy zapisy na grę główną tegorocznego festiwalu, larp “My, Ludzie i Potwory”(udostępnimy do edycji poniższy arkusz z listą wakatów).

Zasady zapisów są proste. Przygotowaliśmy dla was zestawienie wszystkich dostępnych ról w formie arkusza google. Jeśli opłaciliście akredytację wystarczy, że wpiszecie swoje imię i nazwisko w wierszu obok wybranej postaci  w kolumnie “REZERWACJA DLA:”. Prosimy, nie nadpisujcie się na wybrane już przez kogoś role. W spornych sytuacjach (mamy nadzieję, że takie nie nastąpią) zweryfikujemy, kto wpisał się jako pierwszy. To tej osobie przypadnie wakat.

Po dokonaniu wyboru, zaznaczcie tło komórki na czarno – tak jak kolor czcionki.

Prosimy. Nie psujcie zabawy innym i nie sprawdzajcie kto wybrał jaką postać.

Osoby, który nie opłaciły akredytacji, prosimy aby wpisywały się w kolumnie “LISTA REZERWOWA:” Osoby, które mają opłaconą akredytację, mogą wpisać się w tym samym wierszu w kolumnie “REZERWACJA DLA:”. To one otrzymają daną rolę. Czy zechcecie pozostawić wakat komuś, kto jeszcze nie zapłacił za festiwal, a chce zająć konkretną rolę – pozostawiamy to waszej ocenie i do waszej decyzji.

Wybierając postać dla siebie, kierujcie się przede wszystkim wynikami testów MBTI i opisami poszczególnych typów osobowości. To one najlepiej charakteryzują archetyp postaci. Znajdujący się obok opis ma was jedynie naprowadzić na to, co naszym zdaniem może w trakcie gry okazać się katalizatorem waszych losów. Czy w trakcie gry wasze postacie zrozumieją co stanowi istotę człowieczeństwa, czy znajdą w sobie potwora?

Nie chcieliśmy, aby w trakcie gry można odgadnąć kto dzisiejszego wieczoru wybrał jaki wakat. Dlatego nie znajdziecie na liście do wyboru konkretów dotyczących pozycji w grupie, wykonywanego zawodu, czy kraju pochodzenia.

Ostatnia rzecz, o której warto wspomnieć, to grupa “Innych”. Inni to ludzie, których obecności nie spodziewają się osadniczy. Pisaliśmy już o tym, ale warto to dziś powtórzyć. Ktoś Inny może być pustelnikiem, który zamieszkał w tych stronach, rybakiem, który upodobał sobie pobliskie jezioro, dziewczynką, która zgubiła się w lesie. Inni to nie widma, zjawy i południce. One zasiedlą Krainę Przygód. Inni rozpoczną grę razem z osadnikami, najemnikami i zakonnikami w Krainie Opowieści.

Miłej lektury. Udanych łowów. I trafnych wyborów!

Karolina i Kula

Posted in Organizacyjne.