Majówka na pracowito

Za oknami majówkowy upał i eksplozja zieleni.  Zanim zapakujemy się do samochodu by ruszyć na pierwszy wiosenny rekonesans na Przystanku Alaska, kilka informacji o statusie prac nad imprezą.

  • Zgodnie z waszymi sugestiami, przenieśliśmy datę otwarcia zapisów na grę główną na pomajówkową środę, 4 maja, na godzinę 23:59
  • Przypominamy, że warunkiem koniecznym do rezerwacji postaci na grze głównej jest opłacona akredytacja.
  • Tego samego dnia opublikujemy listę, abyście nie musieli dokonywać wyboru w pośpiechu i mieli szansę zapoznać się z dostępnymi wakatami trochę wcześniej.
  • Nadaliśmy ostatnie szlify mechanice tegorocznej gry głównej, w czym wydatnie pomogli nam Mikołaj Wicher (dzięki za burze mózgów, inspirację i wytrzymałość w pracy z nami w ten majówkowy weekend) i Kamil Bartczak (dzięki za długie rozmowy na tegorocznej KOLI i posadzenie nas w innym punkcie widzenia).
  • Opcja Ktoś Inny to nie jest ekwiwalent  zeszłorocznego “Świata Nocy”. Ktoś Inny może być na przykład: myśliwym, polującym od lat w tych stronach, pielgrzymem, który nie wiedział że klasztor w Galenlad jest opuszczony, pustelnikiem, który osiedlił się nad jeziorem by kontemplować myśli proroka Lebiody. Ktoś Inny to każda postać, która znajdzie się w grze, a której obecność będzie zaskoczeniem (nie mylić z zagrożeniem) dla członków wyprawy zorganizowanej przez Zakon.
  • Jedziemy na Alaskę, jest pięknie, spodziewajcie się świeżych zdjęć.

Miłego majówkowania, gdziekolwiek jesteście!

Posted in Organizacyjne.