Ty, potworze

Dzisiaj nius krótszy, acz treściwszy.

Po pierwsze, od dzisiaj możecie już bez wstydu przyznać się kim naprawdę jesteście. Formularz dla potworów jest podczepiony w sekcji opisu gry głównej „Nie jestem potworem”, otwarty i działa. Jeśli kogoś nie przekonuje nasza mechanika Krainy Opowieści, może zostać potworem i na oczy jej nie zobaczy i nie usłyszy.

Od razu odpowiadamy: tak, nie wymyśliliśmy tego sami. Do powołania potwornego składu zainspirowały nas doświadczenia twórców College of Wizardry. Tam ekipy tzw. “helpers / short-term NPC” działają wyśmienicie. Postanowiliśmy sprawdzić jak to zadziała w lesie, bez zamku (nawet takiego z dwóch szmat).

Po drugie, Na wasze życzenie dodaliśmy opcję “lokacja własna w Krainie Przygód”. Dla tych co chcą sobie klimacić i żyć w świecie mechaniki uznaniowej i spotkań rzadkich, acz o gorącej atmosferze. Proszę bardzo, uzgodnijcie tylko z nami co to będzie i czy pasuje do naszego zestawu rozrywek w Krainie P.

Po trzecie, skwapliwie korzystacie z opcji “napisz do twórców”. Jedno z pytań pojawia się wyjątkowo często: czy będę miał/miała wpływ na swoją postać?

Odpowiedź brzmi: tak, jak najbardziej. Nie zamierzamy obdarować was nienaruszalną, wyszlifowaną konstrukcją zbliżoną do domku z kart. Będzie można coś wyjąć, coś dołożyć, a całość nie powinna się od tego posypać. W połowie tygodnia założymy wam grupy na twarzoksiążce i zaczniemy obficiej obdarowywać informacjami. Mamy już przygotowane pinteresty, w najbliższych dniach pojawi się więc update dotyczący strojów.

Bardzo chcielibyśmy wysłać Wam ostateczne wersje kart postaci do końca miesiąca. Nie chcemy zapeszyć, ale dużo wskazuje na to, że może nam się udać.

Pozdrawiamy, ślijcie maile jeśli macie pytanie nie cierpiące zwłoki. Wszystko czytamy, nawet jeśli odpowiadamy lakonicznie, dociera do nas zawartość waszej korespondencji 🙂

stay tuned…

Posted in Organizacyjne.